Іван Шихат-Саркісов

Іван Шихат-Саркісов

ЗасновникTechnic.ua

Я охоче прийняв запрошення провести майстер-класи з робототехніки для дітей в рамках InnoTech Ukraine, але загалом до ідеї організації "ще одного технологічного заходу" (я його спочатку саме так для себе позначив) поставився скептично. Я просто не думав, що організатори зможуть зібрати під дахом НСК і небом Києва весь спектр інноваційних напрямів, представлених в нашій країні! Так, їм вдалося зробити це як найкраще! Це були три дні "світла інновацій", найбільш значущою частиною яких я вважаю майстер-класи для дітей. Був радий співпрацювати з командою професіоналів!

Юрій Кучеровський

Юрій Кучеровський

Відвідувач виставкової демозони

Були лише один день - у п'ятницю. Сподобалось: рівень організації, рівень представників компаній, рівень експонатів. Вразив робот Макс, ще один "танцюючий" робот (Nao), електрокари і голограма на дошці. Діти в захваті!  Дякуємо. Приємно, що в Україні є такі події, котрі об'єднують цілі спільноти сучасних технологій.

Вадим Роговський

Вадим Роговський

CEO WannaBiz

Дякуємо організаторам за запрошення на InnoTech Ukraine! Конференція порадувала своєю різноманітністю і високим рівнем підготовки. Ми із задоволенням поспілкувалися з представленими стартапами в рамках Speed Dealing, знайшли для Wannabiz цікаві проекти. Радий, що аудиторія оцінила мою доповідь, обговорення якої продовжилося після виступу. Встигли поспілкуватися зі всіма зацікавленими і відповісти на найбільш хвилюючі запитання. Сподіваємося на продовження такої гарної ініціативи і чекаємо наступної конференції!

Підсумки

InnoTech Ukraine: як це було

Протягом трьох днів, з 9 по 11 квітня, у Києві проходив перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який зібрав під своїми  знаменами всі ультрасучасні техноновинки.

Технології 3D-друку і сканування, робототехніка, розумні гаджети, а також інноваційні рішення в медицині та освіті стали темою для обговорення і демонстрації на InnoTech Ukraine.

У рамках форуму пройшло 5 спеціалізованих конференцій, які змогли зібрати аншлаг і привернути увагу державних структур, свої стенди в демозоні розмістили близько 30 найбільших компаній, було представлено велику кількість вітчизняних стартапів (секція «спід-дилінгу»), а також встановлено новий рекорд України - наймасштабніший автопробіг електромобілів.

За три дні форум зібрав понад 5 тисяч однодумців, які зуміли довести, що інноваційні зміни в країні потрібні і вже відбуваються. Але для того, щоб цей процес зміг розвиватися активніше, потрібна ефективна комунікація між усіма його учасниками.

Компанія «Смайл-Експо» щиро вдячна всім, хто приєднався і став частиною цієї великої події. Ми знову хочемо побачити вас в наступному році, на InnoTech Ukraine 2016, який стане ще кращим, адже інновації не стоять на місці.

scroll to top