Конференції

Конференції

Цього разу конференція була розділена на шість тематичних блоків, які проходили протягом 2 днів. Блоки «Innovation Trends», «Healthcare» і «Education» відбулися  11 березня. Конференцію на тему інноваційних трендів відкрили Юрій Назаров та Яника Мірило з доповіддю про розвиток розумних міст в Україні, після чого обговорили розвиток такого напряму, як Інтернет речей, а завершили блок панеллю про застосування коптерів в агропромисловому секторі як в одному з наймасштабніших в Україні.

Блок медицини також був дуже насиченим та зумів зібрати безліч гостей. Крім великого бізнесу (Vodafone, Orange, Eleks, Intersog), були представники нашої науки  - Ольга Богомолець (Верховна Рада України) та Сергій Комісаренко (Національна академія наук України). Також в блоці були представлені цікаві проекти, які розроблені і розвиваються в Україні. Одним з них став найдешевший у світі екзоскелет, який створив українець Антон Головаченко.

Блок «Education» був привабливий тим, що тут, крім програмних продуктів від Microsoft, «Розумник» та інших компаній, обговорили розвиток такого трендового напряму, як онлайн-навчання в Україні. Свої думки з цього приводу висловили ті, хто займається його розвитком: Prometheus, Edera, GoIT, Mooc. Гостем цього блоку був представник Міносвіти - Марія Богуслав.

Другий день був більше присвячений саме розробникам і бізнесу. У блоці «IT-Clusters» ми обговорили розвиток таких об'єднань та їх можливості для різних компаній, а блоки «Startups» і «Investors» дозволили зрозуміти всі проблеми розробників, пов'язані з просуванням продуктів, а також погляд інвестора на розробки та перспективи їх фінансування.

Серед спікерів було багато відомих в українському IT-співтоваристві гостей, які не потребують представлення: Андрій Колодюк, Вадим Роговський, Володимир Люлька, а також відомі хаби і стартапи - Startup Hub Poland Foundation, IoT Hub, Blynk, Wi-Fi Bar, Concepter та інші.

Протягом 2 днів конференцію відвідали понад 150 гостей, а кількість спікерів становила більше 50 осіб. 


Докладніше

Демозона

Demo-Zone

Виставкова демозона стала найвідвідуванішим місцем заходу. Гості події могли самостійно ознайомитися з найперспективнішими напрямами технологій у світі. Майданчик, який зібрав понад 30 компаній, що працюють в сфері інноваційних рішень, зміг порадувати навіть вибагливого відвідувача. Учасники, які представляли свої продукти та послуги, підійшли до оформлення стендів з особливою оригінальністю.

Партнером цього майданчика став найінноваційніший хаб України - «Креативний Квартал».


Докладніше

Битва стартапів

Speed Dealing

Протягом усього першого дня на майданчику відбувалося спілкування інвесторів і розробників стартап-проектів, які представили свої ідеї. Загалом презентовано 30 перспективних проектів для 20 представників інвестиційних та венчурних фондів. Важливим є той факт, що під час спілкування на майданчику розробники, зацікавлені в інвестиціях, змогли отримати якісні поради та зауваження, а деякі - навіть обговорити можливе фінансування проекту. 


Докладніше

І десерт!

Master-classes

3D-друк

Це цікаво!

Master-classes

Robo

Це цікаво!

Master-classes

Drones

Це цікаво!

Спонсори-2017

Партнери-2017

scroll to top