Юрий Пилипчук

Юрий Пилипчук

Руководитель компании IMSYS

Дякую за можливість взяти участь у вашому форумі ) ) Все було відмінно організовано . Сподіваюся в майбутньому ми представимо ще більше технологічних рішень і роботів , інтерес до яких тільки посилюється з кожним роком.

Янина Пруденко

Янина Пруденко

Спикер конференции

Дякою за запрошення на ваш форум ! Я отримала величезне задоволення при спілкуванні з аудиторією. Зацікавленість молодого покоління в науці і технологіях - це головне , чого потрібно домагатися сьогодні, тому ви робите дуже важливий захід . Бути новаторами - це завжди гідно .

Олександр Демидов

Олександр Демидов

керівник напрямку орендних рішень

Дуже тішить сам факт проведення конференції. Люблю виступати в Києві. Класно, що ви обговорюєте всі наймодніші, найтрендовіші теми, ще й з різних позицій: бізнесу, розробників. Чудово, що користувачі отримують актуальну інформацію. Я поділився знаннями та практичними навичками – максимально корисними для учасників.

Юлія Гусєва

Юлія Гусєва

керівник Чат онлайн

Чудові враження. Безліч тонкощів, деталей про технічні платформи, які використовують колеги. Для мене стало новиною, що одна компанія спроможна використовувати одразу кілька рішень. Було дуже цікаво.

Підсумки

11-12 березня в столиці України відбувся другий щорічний форум, який демонструє розвиток науки і техніки, - InnoTech Ukraine.

НСК «Олімпійський» зібрав під своїм дахом більшість українських і зарубіжних фахівців у сфері інновацій, щоб показати всі останні досягнення сучасних технологій. Цього разу унікальний форум змогли відвідати понад 3500 осіб.

Подія об’єднала  декілька зон, що надало можливість аудиторії знайти саме те, що її цікавило. Так, в рамках заходу протягом двох днів працювала виставкова демозона та конференція, відбулася speed dealing зустріч інвесторів і розробників, а також пройшли майстер-класи для дітей. Загалом була досить насичена програма, але про все по порядку.  

Команда «Смайл-Експо», яка другий рік поспіль організовує InnoTech Ukraine, дякує всім, хто став учасником і гостем нашого форуму і зміг приєднатися до розвитку інновацій в Україні.

Давайте розвивати технології разом!

До зустрічі на наступному форумі!

scroll to top