Євген Макаренко

Євген Макаренко

CEO та співзасновник в SkillUP

Хочу поддякувати організаторам міжнародного форуму інноваційних технологій InnoTech 2017, за те, що надають можливість слідкувати за трендами ринку технологічних інновацій. Особливо дякую Лідії Єременко за запрошення виступити в якості експерта сфери Education, де я з задоволенням поділився численним досвідом створення та впровадження нової системи освіти, яка з  гарантією надає результат працевлаштування .Форум пройшов на вищому рівні: надзвичайно цікаво, інтенсивно, пізнавально, велика кількість різноманітних напрямків, і звичайно, грандіозна виставка, на якій було показано,як багато технологічних інновацій доступно кожному з нас. Бажаю Вашій команді побільше таких заходів і ще більш масштабніших. Так тримати!

Михайло Уткін

Михайло Уткін

CEO в eFarmer

Innotech 2017 мене вразив кількістю молодих людей, які цікавляться власним розвитком та яким цікаві нові технології.

На конференції я зустрів давніх знайомих, а також побачив, що в Україні є багато крутих технологічних проектів в сфері сільського господарства.

Ольга Баранець

Ольга Баранець

СEO в Мобільна Медсестра. Сертифікований експерт «Інтернет маркетингу», «UX продукту» та «Project Management»

Україна – держава з величезним інтелектуальним потенціалом, однак більше 100 тис. українських програмістів працює на експорт. 
Насправді всі ці люди є генераторами ідей технологічного перевороту. InnoTech – це не просто подія, де представлені передові ідеї земляків, це середовище, де кожен може поділитися досвідом, отримати слушну пораду, оцінку своїх ідей, знайти можливості та долучитись до історії Кремнієвої долини.
Спікери конференції розповідали про тенденції IT-ринку України та його роль на світовій арені, ділилися досягненнями та керівництвами із запуску проектів та налагоджування успішного бізнесу.
Я впевнена, що люди, які до форуму виношували думку щодо створення свого продукту, повернуться на InnoTech’18 з готовим дітищем.

Підсумки

7-9 квітня у столиці України відбулася виставка-форум InnoTech Ukraine 2017 – захід, що демонструє останні інноваційні технології.

Впродовж трьох днів експоненти демонстрували відкриття у галузях робототехніки, 3D-принтингу, освіти, медицини та smart-девайсів. Щороку розробники дедалі більше дивують власними досягненнями та інноваційними рішеннями.

Захід представив багато різних зон і розваг: виставка, b2b-конференція, стартап-битва, дитячі майстер-класи, перегляди Sci-Fi-кіно, AR/VR-атракціони та справжні роботи. Отже, кожен знайшов для себе щось особливо цікаве та захоплююче.

Організатор виставки компанія Smile-Expo висловлює подяку всім учасникам та відвідувачам InnoTech Ukraine. Сподіваємося, всі наші гості сповна відчули насичену атмосферу масштабного форуму інноваційних технологій!

Чекаємо на вас наступного року!

 

 

scroll to top