Майстер-класи для ваших дітей

Ваша дитина безперервно сидить з гаджетами? Знає напам'ять характеристики всіх смартфонів, приставок і дронів? Тоді подаруйте їй можливість зібрати власний пристрій!
На InnoTech Ukraine 2018 відбудеться серія навчальних майстер-класів для дітей. Кваліфіковані викладачі проведуть заняття в ігровій формі, щоб максимально зацікавити дитину і показати їй дивовижний світ сучасних технологій зсередини.

Майстер-класи пройдуть за трьома напрямками:

3D-друк

Дуже скоро 3D-технології будуть забезпечувати наше життя більшістю необхідних предметів. Більше не доведеться так часто відвідувати торгові центри, адже будь-які об'єкти і форми можна буде надрукувати вдома. Для того щоб молоде покоління було готове до використання нових технологій, кваліфіковані фахівці проведуть для дітей захоплюючий майстер-клас. Тут юні таланти зможуть познайомитися з роботою 3D-принтерів, а також вивчити технологію сканування і друку. Також буде можливість познайомитись з програмним забезпеченням, необхідним для роботи з принтерами. Дійсно унікальною можливістю стане урок конструювання власного 3D-принтера! 

Робототехніка

Робототехніка вже стала невід'ємною частиною нашого життя. Роботи і різні розумні системи оточують нас як вдома, так і на роботі. При цьому ми постійно взаємодіємо з ними, тому дуже корисно знати всі технологічні рішення, які використовуються інженери в нових розробках. Але як розібратися у всьому цьому маленькій дитині? Розповісти, що, як і чому, допоможуть наші фахівці. На майстер-класі діти познайомляться з сучасною робототехнікою, а також отримають можливість вивчити практику збору базових робомоделей. Крім того, маленькі розробники займуться створенням необхідного софта для функціонування робота. В результаті мі отримаємо покоління, яке вміє як збирати, так і програмувати робототехніку.

Drones

Літаючі дрони входять у наше життя значними темпами. Існує цілий ряд завдань, з якими вони справляються дуже оперативно і ефективно. Але пілотувати такі апарати не так легко. Потрібні практика та навички, якими володіє не кожен дорослий. Саме тому ми проводимо майстер-клас, який готуватиме маленьких пілотів літальних апаратів майбутнього. Тут ваша дитина зможе повністю вивчити пристрій дрона і дізнатися про всі основи управління цим пристроєм. Діти від них у захваті і будуть раді погратися з такою крутою «іграшкою».

scroll to top