Зворотній бік AI: від чого застерігають Хокінг і Маск. Доповідь Дмитра Лисицького на InnoTech

16 Лютого 17Зворотній бік AI: від чого застерігають Хокінг і Маск. Доповідь Дмитра Лисицького на InnoTech

Зворотній бік AI: від чого застерігають Хокінг і Маск. Доповідь Дмитра Лисицького на InnoTech

7-9 квітня на InnoTech Ukraine 2017 говоритимемо не тільки про інновації у галузі штучного інтелекту, але й про ризики, які вони несуть людині. Про що попереджають Стівен Хокінг й Ілон Маск? Чи здатен робот-самоучка завдати шкоди своєму власнику? Ці питання підніме у своїй доповіді українська IT-легенда та менеджер кількох великих проектів Дмитро Лисицький.

Спікера знають насамперед як топ-менеджера у галузі медіа та екс-гендиректора центру онлайн-торгівлі All.biz, що об'єднує близько 100 країн з 16 мільйонами покупців. Однак нас він цікавить у першу чергу в якості співзасновника Influ2 - компанії-розробника рішень з використання персонального впливу на базі AI в маркетингу.

У своєму виступі на InnoTech Дмитро розкаже про історію розвитку штучного інтелекту, зокрема про те, чи здобула машина в процесі еволюції свідомість і «почуття», та чи слід остерігатися людині «духовного розвитку» роботів.

Ми дізнаємося:

- про що попереджають Хокінг і Маск;

- що таке кіт Хокінга та кіт Ейнштейна;

- чому реклама – зручний інструмент для захоплення світу надрозумом;

- про 25-й кадр і невігластво українських депутатів;

- про те, як Трамп переміг на виборах.

Щоб зрозуміти, яким чином все зазначене вище стосується штучного інтелекту, відвідайте виступ Дмитра Лисицького на InnoTech Ukraine.

Реєстрація >>>

 

Пiдписатися

Останні новини ринку інновацій

Інші новини

scroll to top